menusearch
hotlinepress.ir

اقتصادی - دو

جستجو
شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۶:۱۲:۸

دکتر طیبی:پیشرفت کشور وابسته به پرهیز از اختلافات

دکتر طیبی:پیشرفت کشور وابسته به پرهیز از اختلافات


دکتر طیبی در نشست جامعه، مردم و آسیب‌های اجتماعی از منظر امام(ره):

پیشرفت کشور در گرو پرهیز از اختلافات است
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: اگر می‌خواهیم به پیشرفت برسیم طبق فرمایش امام خمینی باید از اختلافات پرهیز کنیم و با هم همدل و متحد شویم.
دکتر حمیدرضا طیبی در نشست تخصصی جامعه، مردم و آسیب‌های اجتماعی از منظر امام خمینی (ره)، گفت: مقام معظم رهبری بیان داشتند که این انقلاب بدون امام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست که به واقع همین طور است.
وی تاسیس جهاد دانشگاهی را محصول اندیشه امام و خودباوری جوانان دانست و افزود: ایجاد جهاد دانشگاهی و انجام کارهای بزرگ در حوزه های علمی، فناورانه و فرهنگی حاصل خودباوری است که امام خمینی در جامعه و جوانان ایجاد کرد.

دوشنبه دوازدهم خرداد ۹۹ بیشتر بخوانید

دکتر مصطفی قانعی:اعلام نتایج کرونا در ایران وجهان

دکتر مصطفی قانعی:اعلام نتایج کرونا در ایران وجهان

رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا با بیان اینکه نتیجه تحقیقات روی چند دارو، هفته بعد بررسی می شود، گفت: برخی مداخلات درمانی مانند سلول درمانی هزینه‌بر هستند ولی به صورت مرزدانشی پیش می‌روند.

دکتر مصطفی قانعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین کارازمایی های بالینی برخی داروها روی بیماری کرونا با بیان اینکه تاکنون ۷۰ مجوز مداخلات دارویی داده شده است، اظهار داشت: این مداخلات یا تحقیق روی دارو بوده و یا درمان‌هایی مانند سلول درمانی، پلاسمادرمانی و.... بوده است.

دوشنبه دوازدهم خرداد ۹۹ بیشتر بخوانید

سید عباس موسوی:جواب ایران به دخالت های عضو شورای اتلانتیک شمالی

سید عباس موسوی:جواب ایران به دخالت های عضو شورای اتلانتیک شمالی

12 خرداد 1399 - 09:41 http://fa.abna.cc/799M

کد خبر : 770438
منبع : ابنا

خلاصه

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به ادعای یک عضو شورای آتلانتیک آمریکا گفت که به جای موعظه دیگران، به وضعیت کشور خودشان رسیدگی کنند.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به ادعای یک عضو شورای آتلانتیک آمریکا گفت که به جای موعظه دیگران، به وضعیت کشور خودشان رسیدگی کنند.

«سیدعباس موسوی» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به ادعای «باربارا اسلاوین» عضو اندیشکده شورای آتلانتیک آمریکا در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: این دقیقا همان چیزی است که ظریف به مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا می‌گوید

دوشنبه دوازدهم خرداد ۹۹ بیشتر بخوانید

پور ابراهیمی :شفاف سازی در حقوقبازنشستگان کشوری

پور ابراهیمی :شفاف سازی در حقوقبازنشستگان کشوری

محمدرضا پورابراهیمی منتخب مردم کرمان در مجلس یازدهم در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، ضمن تاکید بر همسان‌سازی حقوق بازنشستگان،گفت: موضوع حل مشکل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در برنامه ششم توسعه کشور آمده است اما دولت عنوان می‌کند که برای همسان‌سازی منابع ندارد. مجلس برای اینکه حقوق بازنشستگان که با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند تضییع نشود، 2 راهکار در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه درصدد توافق با دولت هستیم که نسبت به صدور احکام ما به التفاوت برای همسان‌سازی حقوق کارکنان دولت که بازنشسته شده‌اند اقدام کند، افزود: در مجلس پیش‌نویس‌هایی را تهیه کردیم که براساس آن احکام مربوط به افزایش قانونی حقوق بازنشستگان را پیگیری کنیم تا دولت آن بخشی را که می‌تواند عملیاتی و بخش دیگر را به عنوان دیون خود مشخص کند و در زمان و شرایط بهتر معوقات سال‌های قبل را بپردازد.

شنبه دهم خرداد ۹۹ بیشتر بخوانید

مدیرعامل گروه صنعتی مپنا: ساخت پیچیده‌ترین تجهیزات نیروگاهی در ایران

مدیرعامل گروه صنعتی مپنا: ساخت پیچیده‌ترین تجهیزات نیروگاهی  در ایران

عباس علی‌آبادی مدیرعامل گروه صنعتی مپنا با بیان اینکه به دانش روز دنیا ‌در ساخت نیروگاه‌ مسلط شده‌ایم، گفت: کسی باور نمی‌کرد ایران امروز پیچیده‌ترین تجهیزات نیروگاهی را بسازد و به دانش روز دنیا مسلط باشد.

پنج شنبه هشتم خرداد ۹۹ بیشتر بخوانید

دستور رئیس جمهور به زنگنه : خام فروشی نفت بس است!؟

دستور رئیس جمهور به زنگنه : خام فروشی نفت بس است!؟

در پی کاهش شدید قیمت نفت، حسن روحانی به وزیر نفت دستور داد تا به روند پیشبرد برنامه‌ها و سیاست‌های افزایش تولید فرآورده‌های نفتی و جلوگیری از خام‌فروشی نفت، بیش از پیش شتاب دهد.

جمعه بیست و نهم فروردین ۹۹ بیشتر بخوانید

اعتماد به نفس چیست؟ و راه های افزایش تقویت آن

اعتماد به نفس چیست؟ و راه های افزایش تقویت آن

چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم؟ راه‌های افزایش اعتماد به نفس کدامند؟ داشتن اعتماد به نفس بالا شاید یکی از مهم‌ترین پله‌ها در راه رسیدن به موفقیت باشد. افراد موفق زیادی با ساخت مرحله به مرحله‌ی اعتماد به نفس توانسته‌اند به اهداف و آرزوهای خود برسند.

اکثر این افراد اعتقاد دارند هر فرد تا زمانی که در مورد خود تفکر مثبت نداشته باشد نمی‌تواند از دیگر افراد توقع داشته باشد تا نسبت به او مثبت فکر کنند. در واقع می‌توان گفت که تنها سازنده‌ی اعتماد به نفس ما، خود ما هستیم. با نگاهی به افراد موفق متوجه می‌شویم آن‌ها هیچ‌گاه در کسب موفقیت‌هایشان نه به کسی وابسته بودند و نه به انتظار تایید دیگران نشسته‌اند.

شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۹۸ بیشتر بخوانید
هدر سایت
پرسش های متداول
کیان محل | سرویس خبری محله کیانشهر تهران در خبرگزاری خط ویژه
آخرین اخبار